Anasayfa | İletişim | E-Catalog English
HAKKIMIZDA FABRİKA REFERANSLAR KALİTE SİSTEMİ İŞ GÜVENLİĞİ MAKİNE PARKI
<

DORALP, çeliğin ışıltılı dünyası ile 1995 yılında tanışmış ve başarılarla geçmekte olan uzun bir yolculuğa adım atmıştır.

Sektörde öncülüğü, birikim ve tecrübesi ile dünya standartlarına uygun sanayi tesisleri, fabrikalar, stadyum ve spor kompleksleri, alışveriş merkezleri, doğalgaz çevrim santralleri, endüstriyel tesisler, çatı ve cephe kaplamaları v.b. projeler ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına hizmet vermektedir.

Çelik konstrüksiyon tasarımı, projelendirme, imalat ve montajları ile her türlü projede çözüm ortağı olarak değerli müşterilerinin yanında yer almaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır. Kalitesi müşteri tarafından onaylanmış ve güçlü proje-üretim- imalat ağı ile Türkiye ve Dünyanın her noktasına kadar kurulumlarını gerçekleştirmektedir. ;

DORALP, 15000 m2 kapalı alanı, her biri kendi alanında uzmanlaşmış 250 çalışanı, yeni teknoloji ile donatılmış makine parkı, kaliteli hizmet anlayışı ve güçlü lojistik altyapısı ile müşterilerinin istediği standartlara uygun faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yeni eğilim ve trendleri yakından takip ederek yeni açılımlar yaratmaya devam etmenin gururunu yaşıyoruz. İnsana verdiği değer, çalışanlarına duyduğu güven ve kurumsallığın yarattığı sorumluluk ile 17 yılı aşkın başarılı bir geçmişi ardına alarak yeni projeler ile yolumuza devam etmekten gurur duyuyoruz.

 

 

 
aylık 15000 ton/kapasite

 

 
Bilgi Toplumu Hizmetleri